Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

Czy cenę można negocjować?

Cena każdego oferowanego terenu została wyliczona z uwzględnieniem wielu czynników i odzwierciedla faktyczną wartość inwestycji. Dzięki sztywnej polityce cenowej jesteśmy w stanie zagwarantować szereg innych towarzyszących korzyści, takich jak w pełni profesjonalna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa (nasi pracownicy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami, szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży nieruchomości, zapewniamy obsługę operacji u sprawdzonego notariusza), kompleksowa pomoc przy procesie zmiany przeznaczenia terenu oraz doradztwo na każdym etapie inwestycji. Istotnym atutem jest również fakt, iż oferowane działki należą do naszej firmy, nabywca nie jest więc obciążony kosztami pośrednictwa (prowizji), co w połączeniu z profesjonalnym podejściem do kwestii obrotu nieruchomościami gwarantuje kupującemu pełne bezpieczeństwo i satysfakcję.

 • Kup taniej.

  Aby kupić działkę w najkorzystniejszej cenie, warto zapoznać się z naszą specjalną ofertą zamieszczoną w zakładce „kup taniej”. Sprzedaż działek na danym terenie podzieliliśmy na etapy – zakup nieruchomości oferowanych w pierwszej turze (puli) to gwarancja najniższej ceny oraz największego wyboru parcel w danym obszarze. Przy podejmowaniu decyzji warto pamiętać, że wszystkie oferowane przez nas pozycje umiejscowione są na obszarach o wysokim potencjale rozwojowym i charakteryzują się realną perspektywą szybkiego przyrostu wartości.

 • Dlaczego jest taka rozbieżność w cenach?

  Poszczególne działki różnią się od siebie ceną, ponieważ przy jej ustalaniu uwzględniliśmy szereg czynników decydujących o większej bądź mniejszej atrakcyjności danej pozycji. Detale mające wpływ na ostateczną cenę to m.in. przeznaczenie (rolne bądź budowlane), odległość od dostępnych mediów, łatwość dojazdu, indywidualna atrakcyjność nieruchomości (odległość od morza, interesująca najbliższa okolica), kształt i wymiary, itd.

 • Działki kraków_Czy cenę można negocjować? zdjęcie1
 • Czy do ceny dochodzą jakieś dodatkowe opłaty – jakie są dodatkowe koszty związane z zakupem?

  Dzięki temu, że oferowane działki należą do naszej firmy, nabywca nie jest obciążony kosztami pośrednictwa (prowizji), mając jednocześnie zapewnioną gwarancję zakupu od rzetelnej firmy. Każda transakcja dokonywana na rynku nieruchomości wiąże się z koniecznością pokrycia obligatoryjnych kosztów wynikających z obowiązujących regulacji prawnych (koszty te są rozpisane na stronie każdej działki). Dlatego też należy uwzględnić dodatkowo następujące pozycje:

   

  a) opłaty notarialne – zależne od wartości działki,

  b) podatek od czynności cywilno-prawnych (PCC) – 2% od ceny działki (w przypadku działek budowlanych nie płaci się PCC),

  c) opłaty wieczysto-księgowe – ok 300 zł.

   

  W przypadku działki budowlanej do ceny działki należy doliczyć jeszcze VAT 23%.

Odpowiedź była pomocna? Poleć ją! Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? skontaktuj się z nami! »
Wartościowe informacje na Twojego maila:

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies