Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

Zamieszkam tu w przyszłości.

Świeże powietrze, piękne widoki, dom z ogrodem,
a to wszystko tuż obok Krakowa, gdzie pracujemy, a dzieci się uczą.
Z wiekiem bardziej zaczęliśmy cenić spokój niż uroki wielkiego miasta.
Nie mogliśmy wybrać lepiej!

Twoje jutro zależy od tego, co zrobisz dziś. Zadbaj o to, by Twoja przyszłość była spełnieniem marzeń o spokojnym, bezpiecznym i pełnym radości życiu. Jak to zrobić? Doskonałym rozwiązaniem jest zakup własnej działki, aby w przyszłości postawić na niej swój wymarzony dom.

Ziemia to nie tylko materialne dobro. Niesie za sobą także znacznie cenniejsze wartości: swobodę, poczucie zakorzenienia i ogromne możliwości, ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią. Pozwala stworzyć swój własny raj, gdzie będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem. Zbuduj własną oazę spokoju, w której odpoczniesz od zgiełku miasta i zapewnisz sobie relaks, jakiego potrzebujesz. Zamieszkaj pod miastem, w malowniczej okolicy, która pozwoli Ci żyć spokojnie i w zgodzie z naturą, zachowując jednocześnie bliski kontakt z aglomeracją miejską.

Na własnej działce wybudujesz dom zgodnie ze swoimi upodobaniami i planami, stwarzając przestrzeń, o jakiej zawsze marzyłeś. Miejsce to stanie się uwiecznieniem Twoich życiowych planów i pozwoli Ci przeżyć wiele szczęśliwych chwil. Co więcej, będzie to nie tylko Twój raj, ale także spuścizna, którą kiedyś przekażesz swoim dzieciom. Decyzja o zakupie działki i budowie domu obejmuje wiele pokoleń, które odziedziczą po Tobie to miejsce z całą jego wartością materialną i duchową – marzeniami, wspomnieniami, wdzięcznością i miłością. Nie ma lepszego sposobu na uhonorowanie rodziny niż ziemia i dom, gdzie Twoi bliscy zapuszczą korzenie i zdobędą poczucie przynależności.

Twoja działka pod Krakowem pozwoli Ci nie tylko wypocząć, ale także aktywnie spędzić czas z bliskimi. Pokochają ją Twoi krewni i przyjaciele, spragnieni wypoczynku z dala od miejskiego pędu i hałasu. Piękna okolica, malownicze krajobrazy, bliskość natury i czyste powietrze sprawią, że chętnie odwiedzą Cię nawet dawno niewidziani krewni i przyjaciele. Twój dom stanie się także ulubionym miejscem spotkań rodzinnych, do którego chętnie wpadać będą nawet zajęte już swoimi sprawami dzieci, a potem wnuki. Spędzą z Tobą niejedne wymarzone wakacje, jakie zapadną im w pamięci do końca życia i staną się źródłem licznych anegdot, historii rodzinnych i pełnych sentymentu wspomnień.

Bezpieczeństwo finansowe

Posiadanie własnej działki zabezpieczy Twoją przyszłość i uchroni Cię od lęku i zmartwień. Nieruchomości ziemskie to jedna z najbardziej stabilnych form inwestycji. Ziemia jest namacalnym dobrem, którego nie można zniszczyć ani ukraść, a rynek nieruchomości gruntowych jest niezwykle odporny na kryzysy i recesję. Wszystko to sprawia, własna działka to doskonałe zabezpieczenie finansowe na teraz, jak i na okres emerytury.

Co konkretnie proponujemy?

Mamy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane działki, zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Krakowa, w miejscowościach podmiejskich, które mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową oraz komunikację. Wiedz również, że zakup działki to dopiero początek naszej współpracy, odbywającej się minimalnym nakładem sił z Twojej strony. W dalszej perspektywie, celem przekwalifikowania działki rolnej na budowlaną, przygotowujemy niezbędną dokumentację, dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Twoja rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekty naszych dalszych działań. Na naszą pomoc możesz oczywiście również liczyć na kolejnych etapach realizacji inwestycji, takich jak m.in. uzbrojenie działki czy uzyskanie niezbędnych pozwoleń.

Kupiłeś działkę, ale...

...rozmyśliłeś się i nie chcesz już niczego tam budować. I tak na tym zarobisz! Również w tym przypadku chcielibyśmy rozwiać Twoje wątpliwości. Zakup ziemi rolnej w ostatnich latach jest szczególnie docenianą przez Polaków formą lokaty kapitału. Potwierdzają to rynkowe dane z ostatnich lat – przykładowo w IV kw. 2011 r. hektar gruntów rolnych kosztował średnio 20,6 tys. zł (dane GUS) czyli o 13,4 proc. więcej, niż w analogicznym okresie 2010 r. Od 2002 r. do 2013 ceny gruntów rolnych w Polsce wzrosły średnio o ponad 519% i nadal rosną, zdaniem ekspertów taka tendencja utrzyma się w kolejnych latach. Reasumując, zakup ziemi jest obecnie najbardziej rentowną formą inwestowania, jest również polecanym sposobem zabezpieczenia środków na starość.

Z badan przeprowadzonych przez instytut Homo Homini w lutym 2012 roku wynika, że aż 65% Polaków uważa, że najlepszym zabezpieczeniem na emeryturę jest posiadanie nieruchomości. Jak wynika z danych opublikowanych przez portal Rzeczpospolita Online, Polacy wyjątkowo cenią sobie zakup ziemi jako najlepsze zabezpieczenie finansowe na emeryturę. Obrazuje to poniższy wykres:

chart1

Ze względu na ograniczoną podaż ziemi jej dostępność z roku na rok jest coraz mniejsza, a co za tym idzie, jej wartość musi rosnąć. Jest to też doskonała metoda na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Na szczególnie wysokie zyski można liczyć inwestując zwłaszcza w działki na terenach podmiejskich, ponieważ rozwój miast i ceny nieruchomości w największych z nich sprawiają, że utrzymuje się trend przenosin do położonych w najbliższym sąsiedztwie miejscowości. Powyższe dane tylko potwierdzają, że proponowany przez nas pomysł na lokatę Twojego kapitału gwarantuje Ci bardziej bądź mniej wymierne zyski w przyszłości. Do tych wymierny zaliczyć możesz pewny wzrost wartości nabytego gruntu, czyli wysoka rentowność poczynionej inwestycji, do niewymiernych natomiast rewelacyjne miejsce do spędzania czasu z najbliższymi!

chart1

Nasz serwis www.dzialkikrakow.pl powstał z myślą, aby jak najbardziej uprościć proces znalezienia i zakupu wymarzonej nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz działki w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach. Przygotowane przez nas oferty specjalne i promocje pomogą podjąć Ci decyzję o zakupie własnej nieruchomości. Zobacz naszą ofertę już dziś! Zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości o najnowszych ofertach i promocjach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie niezbędne dane kontaktowa znajdują się w zakładce „kontakt”

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies