O firmie

Realizacja marzeń naszych klientów o własnej działce, pewnej lokacie i gwarantowanym zysku to dla nas priorytet.

Saveinvest

Zakup działki nie musi być trudny. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także specjalnie przygotowanej ofercie nasi klienci mogą liczyć na pełną i fachową pomoc w trakcie całego procesu sprzedaży. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Nie musisz się martwić o stan prawny działki, każda jest przez nas skrupulatnie weryfikowana. To nie wszystko – pomożemy Ci jeśli będziesz chciał w przyszłości przekształcić działkę na budowlaną, w razie potrzeby polecimy Ci wykonawców, a także znajdziemy nabywcę jeśli będziesz chciał odsprzedać nieruchomość.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Jeśli szukasz jednej z najbardziej stabilnych możliwości lokowania kapitału to zakup nieruchomości ziemskiej jest najlepszym rozwiązaniem. Własna działka może stanowić zabezpieczenie finansowe dla nas i naszej najbliższej rodziny, ponieważ grunt jest dobrem, którego nie można uszkodzić, a sam rynek nie jest wrażliwy na działanie kryzysu czy światowego regresu gospodarczego.

Pominięcie pośredników

Wszystkie oferowane przez nas działki są naszą własnością. W trakcie transakcji pomijani są pośrednicy, dzięki czemu oszczędzasz na ich prowizjach. Ponosisz jedynie koszty notarialne. Z naszej strony zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo, ponieważ posiadamy zweryfikowaną wiedzę na temat każdej nieruchomości i ich stanu prawnego. Masz gwarancję, że kupujesz sprawdzoną działkę.

Wysokie zyski

Poważni inwestorzy wiedzą, że jedna z najlepszych form lokowania kapitału są nieruchomości ziemskie, ze względu na ich ograniczoną ilość, brak możliwości jej zwiększenia i rosnący popyt. Wartość gruntów ciągle rośnie i może przynosić realne zyski wynoszące nawet 60% w skali roku.

Najlepsze lokalizacje

Lokalizacja jest jednym z kluczowych czynników, który znacząco może wpłynąć na przyszłe zyski płynące z inwestycji. Dlatego też wybieramy tylko działki położone na terenach szybko rozwijających się i atrakcyjnych krajobrazowo. Tym samym gwarantujemy Ci, że zakupiona działka będzie idealna zarówno pod względem rekreacyjnym jak i inwestycyjnym. Dobra lokalizacja = wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Nasi klienci i ich czas są dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się jak najbardziej uprościć proces zakupu nieruchomości. Nasza strona internetowa jest bardzo prosta w obsłudze i niezwykle intuicyjna. Szybkie wyszukiwanie, przejrzysta oferta, bogaty zakres informacji na temat każdej z nieruchomości to tylko jedne z wielu udogodnień. W kilka sekund możesz zarezerwować działkę bez wychodzenia z domu i dokonywania zbędnych formalności.

Obsługa pozakupowa

Po zakupie działki możesz dalej liczyć na naszą pomoc. Wiemy jak skomplikowane jest przekwalifikowanie nieruchomości, dlatego nie zostawimy Cię samego z tym problemem. W ręce naszej firmy możesz powierzyć formalności związane z doprowadzeniem mediów do działki i jej przekształceniem. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, poparte latami praktyki. Z naszą pomocą nie będziesz musiał przebrnąć przez kłopotliwe procedury, ani godzinami stać w kolejkach w urzędach. Załatwimy to za Ciebie!

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Polecamy firmę Saveinvest sp. z o.o. za profesjonalną obsługę, szybki i sprawny kontakt, rzetelne informacje oraz ciekawą ofertę. Wszystkie osoby, z którymi się kontaktowaliśmy były bardzo pomocne, komunikatywne o odznaczały się wysokim profesjonalizmem oraz rzeczowym podejściem do wszelkich pytań.

2019-08-14, Renata i Robert Garczarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem pozytywnie i mile zaskoczony współpracą z firmą Saveinvest i rekomenduję tę firmę wszystkim poszukującym działki. Szczególnie polecam firmę tym, którzy nie mają wolnego czasu - wszystkie formalności można załatwić przez internet a sam kontakt może odbyć się telefonicznie - również w godzinach wieczornych. Doradcy mają profesjonalne podejście do klienta, doświadczenie oraz wiedzę. Wszystkie dodatkowe informacje można również znaleźć na stronie internetowej. Dużym plusem był dla mnie fakt, że firma przekształca i uzbraja działki oraz zajmuje się inwestycjami na ich terenie jak np. budowa dróg wewnętrznych. Wszystkim poszukującym działek nad morzem lub w górach polecam kontakt z Saveinvest.

2019-08-09, Renata i Wacław Pyka

Saveinvest sp. z o.o. jest solidną i wiarygodną firmą. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

2019-07-17, Dominika i Kamil PIeloch Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem zadowolony z obsługi, jaka oferuje firma Saveinvest. Specjaliści bardzo sprawnie, szybko i terminowo zgromadzili wymagane dokumenty i uzyskali dla mojej działki warunki zabudowy. Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie - te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

2019-07-11, Agnieszka i Sebastian Adasiak Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą Saveinvest przebiegła wyjątkowo pomyślnie. Doradcy Saveinvest potrafili jasno przedstawić ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować ze specjalistami z firmy Saveinvest. Polecamy!

2019-06-18, Danuta i Marcin Orych Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam współpracę z firmą Saveinvest, która zajęła się procesem podłączenia wody do mojej działki. Nie musiałem martwić się wyborem wykonawców ani tracić czasu na zdobywanie zaświadczeń i pozwoleń. Pracownicy wykazali się sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem!

2019-06-17, Michał Pietrzyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Saveinvest sp. z o.o. W naszej opinii firma podnosi, a wręcz wyznacza standardy współpracy z klientami. Sprawy są prowadzone rzetelnie przed, w trakcie i po zakończeniu transakcji. Wszyscy pracownicy firmy cechują się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą i uczciwością.

2019-06-14, Paweł Król Pokaż pełną opinię w PDF:

Serdecznie polecam firmę Saveinvest! Zostałem właścicielem działki w Mielnie, nad samym morzem. Firma Saveinvest wydzieliła działkę i wybudowała prywatne molo dla właścicieli działek na tym terenie. Kontakt z doradcami był wystarczająco częsty i szybki, nie musiałem długo czekać na odpowiedź. Polecam!

2019-05-09, Renata Szymik-Skórka Ryszard Skórka Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się znaleźć wymarzoną działkę. Zostałem właścicielem działki w Mielnie, nad samym morzem. Znalezienie działki okazało się możliwe tylko dzięki doradcom Saveinvest, którzy dopasowali ofertę do moich potrzeb. Formalności związane z podpisaniem umowy i transakcją kupna przebiegły wyjątkowo sprawnie. Jestem również zadowolony z informacji, które mogłem znaleźć na stronie internetowej, a które pomogły mi podjąć decyzję. Moja działka została wydzielona przez firmę Saveinvest oraz uzbrojona przez nią w wodę i kanalizację. W pobliżu działki firma wybudowała nawet molo. Dzięki Saveinvest mogę osiągnąć oczekiwany zysk z inwestycji. Saveinvest to sprawdzona, godna polecenia i zaufania firma!

2019-05-08, Maciej Pertyla Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakup działki od firmy Saveinvest był bardzo dobrym wyborem. Saveinvest to uczciwa, rzetelna firma. Specjaliści z firmy wykazali się oczekiwanymi kompetencjami i poświęcili mi sporo czasu, pomagając w wyborze działki. Zakupiłem ją w miejscowości Mielno, na mierzei - w lokalizacji zarówno do odpoczynku jak i pod inwestycję. Szybki i sprawny kontakt z firmą był możliwy, głównie dlatego, że doradcy pracują również wieczorem, co było dla mnie szczególnie wygodne. Firma samodzielnie wydzieliła działkę a także uzbroiła ją w wodę i kanalizację, dzięki czemu nie musiałem się tym zajmować. Ponadto Saveinvest wykonało molo, niedaleko mojej działki. Firma Saveinvest jest godna polecenia i zaufania! Polecam!

2019-04-26, Krzysztof Kujat Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam wszystkim firmę Saveinvest, ze względu na świetną ofertę, profesjonalną obsługę i dobre ceny. Dzięki Saveinvest kupiłem działkę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. jestem zadowolony z kontaktu z doradcą oraz podpisania umowy. Firma Saveinvest jest godna polecenia.

2019-04-12, Sebastian Serba Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest przedstawiła mi najlepszą ofertę na rynku nieruchomości, a współpraca z jej specjalistami przebiegła pomyślnie. Działka, którą wybrałem znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, uzyskałem również zadowalającą cenę nieruchomości. Kontakt był sprawny i wystarczająco częsty. Dodatkowo wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest.

2019-04-12, Marcin Król Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sprzedała nam gospodarstwo w powiecie kłodzkim. Zakup nieruchomości był bardzo dobrym wyborem. Współpraca z Saveinvest przebiegła pomyślnie. Firma jest godna polecenia. Bardzo dobry kontakt. Polecamy.

2019-04-01, Maja i Tomasz Żukowscy Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna polecenia, komfortowy kontakt telefoniczny oraz mailowy. Wyczerpujące informacje dotyczące zakupu nieruchomości, miła obsługa. Wszystko na czas. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych zastrzeżeń. Oby nasza współpraca owocowała kolejnym projektem. Życzę nam wszystkim powodzenia.

2019-02-22, Katarzyna Kołodziej-Puścian Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam firmę Saveinvest dla wszystkich, którzy nie mają czasu ani chęci do załatwiania spraw formalnych. Polecam Pana Bartosza Antosa jako doradcę, który jest kompetentny, profesjonalny i zawsze dostępny.

2018-05-21, Wioletta Kotkiewicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem od firmy Saveinvest dwie działki nad morzem pod inwestycje. Przed zakupem miałem spore obawy, bo działki były jeszcze niewydzielone i rolne, a ja mieszkam za granicą więc nie mam możliwości zajmować się sprawami urzędowymi. Moje obawy były niepotrzebne bo Firma Saveinvest wszystkim się zajęła! Jedną z działek właśnie odsprzedałem ze sporym zyskiem i znów nie musiałem nic robić bo firma Saveinvest zaledwie w dwa miesiące znalazła Klienta. Bardzo dziękuję firmie Saveinvest za tak profesjonalną obsługę i pomoc. Na pewno kupię jeszcze u nich kolejne działki. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest każdemu komu zależy na bezpieczeństwie, wygodzie i profesjonalniej obsłudze.

2018-10-20, Rafał Kłopotek-Główczewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Cała przyjemność robić interesy z tą firmą. Na wszystkie pytania otrzymaliśmy odpowiedzi wyczerpujące i niemal natychmiastowo. Polecam.

2017-09-15, Sławomir Grędecki Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki współpracy z firmą Saveinvest zakupiliśmy działkę w miejscowości Mielenko. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Bartosz Antos służył zawsze pomocą i kontakt przebiegał bezproblemowo, łącznie z kontaktem drogą internetową.

2017-08-01, Beata i Witold Liszkowicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się podjąć decyzję o wyborze i zakupie działki, pozostając w tym czasie za granicą, gdzie od 10 lat pracuję. Profesjonalizm , zaangażowanie i życzliwe podejście Saveinvest pozwoliło na rozwianie moich wątpliwości, co było dla mnie szczególnie cenne, gdyż decyzje musiałem podejmować na odległość. Wszelkie działania związane z formalnościami zostały precyzyjnie zaplanowane i wykonane podczas mojego krótkiego pobytu w Polsce. Na każde z postawionych pytań uzyskałem konkretną odpowiedź, a działki wspólnym rozmowom udało mi się zaplanować kolejne kroki co do wymarzonej działki, które będę realizować w ścisłej współpracy z Saveinvest. Bardzo polecam firmę Saveinvest a szczególne podziękowania składam Panu Bartoszowi Antosowi.

2017-03-13, Andrzej Śmigiel Pokaż pełną opinię w PDF:

W ubiegłym roku kupiłem działki w trzech lokalizacjach: w Chłopach, Gąskach, Smołdzinie. Największa obawa jaka mi towarzyszyła podczas zakupu dotyczyła ich wydzielenia. W ciągu roku wszystkie działki zostały wydzielone i jestem ich pełnoprawnym właścicielem. Dziękuje firmie Saveinvest za przeprowadzenie sprawnego procesu wydzielenia działek.

2017-03-01, Paweł Purgal Pokaż pełną opinię w PDF:

W zeszłym roku podjęliśmy decyzję o zakupie działki nad morzem. Dzięki poszukiwaniom udało nam się szczęśliwie trafić na ofertę firmy Saveinvest działek w miejscowości Wytowno. Okazało się, że zajmują się nie tylko samą sprzedażą działek, ale również całym procesem przekształcenia działki rolnej do budowlanej. Mieliśmy trochę obaw czy to pewna inwestycja, ale po kilku rozmowach telefonicznych i uzyskaniu rzetelnych informacji ze strony pracowników Saveinvest pozbyliśmy się wszelkich wątpliwości. Po roku czasu własność została już przeniesiona na mnie i żonę i spokojnie czekamy na dalsze załatwienie sprawy i doprowadzenia naszej działki do postaci budowlanej. Na pewno polecam tę firmę i wszystkich jej pracowników za rzetelność, profesjonalizm, uczciwość i znakomity kontakt. Podejrzewam, że to nie ostatnia wspólna inwestycja z Saveinvest.

2017-11-13, Rafał Kllimczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad inwestycją w działki nad morzem. Będąc na wakacjach nad morzem trafiliśmy na ofertę sprzedaży działek przez firmę Saveinvest. Już pierwszy kontakt z przedstawicielem firmy wywarł na nas bardzo duże wrażenie. Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelne informacje i duże pokłady cierpliwości w wyjaśnianiu nam wszelkich wątpliwości. Ze względu na nasz krótki okres przebywania w Polsce bardzo sprawny kontakt mailowy i telefoniczny oraz bardzo szybkie i rzetelne przygotowanie wszelkich formalności w celu finalizacji transakcji. Pierwszy raz spotkaliśmy się w Polsce z firmą, która postawą i profesjonalizmem swoich pracowników oferuje standardy amerykańskie obsługi klienta. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim firmę Saveinvest.

2017-09-12, Justyna i Łukasz Szymowołos Pokaż pełną opinię w PDF:

Samemu bez doświadczenia w dziedzinie handlu nieruchomościami, a w szczególności zakupu ziemi, znaleźliśmy w firmie Saveinvest kompetentnego, życzliwego i rzetelnego partnera. Bezproblemowe i szybkie kontakty z pracownikami firmy, pozwoliły sprawnie znaleźć odpowiedź na nasze pytania. Dobrze przygotowana transakcja przebiegła szybko, punktualnie, bez problemu i w profesjonalnej atmosferze do skutku. Wszystkie terminy i obiecane kontakty zostały dotrzymane. Mamy nadzieję na dalszą udana współpracę z firmą Saveinvest na znanym nam poziomie.

2016-12-28, Miłosz Drozd Pokaż pełną opinię w PDF:

Początkowo miałem sceptyczne nastawienie do możliwości podłączenia wody do mojej działki, wiedziałem że wiąże się to z dużymi kosztami i szeregiem formalności do załatwienia. Okazało się, że firma Saveinvest ma wypracowane procedury, sprawdzonych wykonawców, a przede wszystkim zajmuje się całym procesem. Nie musiałem się o nic martwić, a teraz na mojej działce mogę się wybudować!

2016-10-17, Mirosław Wojciechowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam współprace z firmą Saveinvest, która zajęła się procesem podłączenia wody do mojej działki. Nie musiałem martwić się wyborem wykonawców ani tracić czasu na zdobywanie zaświadczeń i pozwoleń. Pracownicy wykazali się sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem!

2016-09-21, Elwira Batorska-Kempska, Grzegorz Kempski Pokaż pełną opinię w PDF:

Chciałbym zespołowi Saveinvest podziękować za duże zaangażowanie i udzielenie mnie wyczerpujących informacji dotyczących wydzielenia mojej działki. Cenię Was za to, że jestem informowany na bieżąco o dalszych planach na działkach. Wasze informacje są zawsze wyczerpujące. Jesteście bardzo solidnie i cierpliwi za co Wam dziękuję. Właściciel działki 109/29 Gąski

2016-09-19, Ryszard Długosz Pokaż pełną opinię w PDF:

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, a co najważniejsze skuteczność. Swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem firma Saveinvest zdjęła ze mnie kłopot wynikający z konieczności bycia ciągle do dyspozycji i w gotowości, żeby załatwiać formalności związane z wydzieleniem działki. Doświadczenie i znajomość branży pozwoliły zamknąć sprawę znacznie szybciej niż gdyby w dalszym ciągu borykał się z tym samodzielnie. Życzę wielu klientów i dalszych sukcesów.

2016-09-29, Paweł Mikołajczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest zajęła się wydzieleniem mojej działki i załatwiła wszelkie formalności, co dla mnie było nieocenione i oszczędziło mi wiele nerwów. Panowie cierpliwie odpowiadali na setki pytań, a wszystko to odbywało się w miłej atmosferze. Sprawy od początku do końca prowadzone były z zaangażowaniem. Życzę wielu klientów - na pewno będą zadowoleni :)

2016-09-29, Dariusz Drzazga Pokaż pełną opinię w PDF:

Szybki i bezproblemowy kontakt pozwalał wyjaśnić i rozwiać wszystkie wątpliwości jeszcze zanim udało mi się je zwerbować. Fachowość i kompetencja Pana Bartosza z każdą rozmową przybliżała mnie do decyzji zakupu. Podczas tych kontaktów udało się wzbudzić sobie zaufanie aby finalizacja transakcji przebiegła sprawnie i bez przeszkód, a doświadczenie zdobyte tym razem pozwoli mi chętniej brać udział w tego typu inwestycjach w przyszłości. Na pewno będę mógł polecić firmę Saveinvest swoim przyjaciołom i znajomym.

2016-04-27, Paweł Horbacz Pokaż pełną opinię w PDF:

Po długich poszukiwaniach dokonaliśmy zakupu wymarzonej działki od firmy Saveinvest. W zimie, w momencie zakupu była to jeszcze działka rolna, wraz z nadejściem wiosny firma Saveinvest przekształciła naszą działkę na budowlaną uzyskując warunki zabudowy. Pracownicy firmy wykazali się zaangażowaniem i pomocą. Szczerze polecamy współpracę z firmą Saveinvest!

2016-04-26, Izabela Góralska Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis www.dzialkikrakow.pl powstał z myślą, aby jak najbardziej uprościć proces znalezienia i zakupu wymarzonej nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz działki w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach. Przygotowane przez nas oferty specjalne i promocje pomogą podjąć Ci decyzję o zakupie własnej nieruchomości. Zobacz naszą ofertę już dziś! Zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości o najnowszych ofertach i promocjach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie niezbędne dane kontaktowa znajdują się w zakładce „kontakt”

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies