O firmie

Realizacja marzeń naszych klientów o własnej działce, pewnej lokacie i gwarantowanym zysku to dla nas priorytet.

Saveinvest

Zakup działki nie musi być trudny. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także specjalnie przygotowanej ofercie nasi klienci mogą liczyć na pełną i fachową pomoc w trakcie całego procesu sprzedaży. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Nie musisz się martwić o stan prawny działki, każda jest przez nas skrupulatnie weryfikowana. To nie wszystko – pomożemy Ci jeśli będziesz chciał w przyszłości przekształcić działkę na budowlaną, w razie potrzeby polecimy Ci wykonawców, a także znajdziemy nabywcę jeśli będziesz chciał odsprzedać nieruchomość.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Jeśli szukasz jednej z najbardziej stabilnych możliwości lokowania kapitału to zakup nieruchomości ziemskiej jest najlepszym rozwiązaniem. Własna działka może stanowić zabezpieczenie finansowe dla nas i naszej najbliższej rodziny, ponieważ grunt jest dobrem, którego nie można uszkodzić, a sam rynek nie jest wrażliwy na działanie kryzysu czy światowego regresu gospodarczego.

Pominięcie pośredników

Wszystkie oferowane przez nas działki są naszą własnością. W trakcie transakcji pomijani są pośrednicy, dzięki czemu oszczędzasz na ich prowizjach. Ponosisz jedynie koszty notarialne. Z naszej strony zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo, ponieważ posiadamy zweryfikowaną wiedzę na temat każdej nieruchomości i ich stanu prawnego. Masz gwarancję, że kupujesz sprawdzoną działkę.

Wysokie zyski

Poważni inwestorzy wiedzą, że jedna z najlepszych form lokowania kapitału są nieruchomości ziemskie, ze względu na ich ograniczoną ilość, brak możliwości jej zwiększenia i rosnący popyt. Wartość gruntów ciągle rośnie i może przynosić realne zyski wynoszące nawet 60% w skali roku.

Najlepsze lokalizacje

Lokalizacja jest jednym z kluczowych czynników, który znacząco może wpłynąć na przyszłe zyski płynące z inwestycji. Dlatego też wybieramy tylko działki położone na terenach szybko rozwijających się i atrakcyjnych krajobrazowo. Tym samym gwarantujemy Ci, że zakupiona działka będzie idealna zarówno pod względem rekreacyjnym jak i inwestycyjnym. Dobra lokalizacja = wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Nasi klienci i ich czas są dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się jak najbardziej uprościć proces zakupu nieruchomości. Nasza strona internetowa jest bardzo prosta w obsłudze i niezwykle intuicyjna. Szybkie wyszukiwanie, przejrzysta oferta, bogaty zakres informacji na temat każdej z nieruchomości to tylko jedne z wielu udogodnień. W kilka sekund możesz zarezerwować działkę bez wychodzenia z domu i dokonywania zbędnych formalności.

Obsługa pozakupowa

Po zakupie działki możesz dalej liczyć na naszą pomoc. Wiemy jak skomplikowane jest przekwalifikowanie nieruchomości, dlatego nie zostawimy Cię samego z tym problemem. W ręce naszej firmy możesz powierzyć formalności związane z doprowadzeniem mediów do działki i jej przekształceniem. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, poparte latami praktyki. Z naszą pomocą nie będziesz musiał przebrnąć przez kłopotliwe procedury, ani godzinami stać w kolejkach w urzędach. Załatwimy to za Ciebie!

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Firma Saveinvest sp. z o.o. była sprzedawcą działki, której właścicielami zostaliśmy w ostatnim czasie. Oferta tej firmy jest bogata, dzięki czemu mogliśmy wybrać działkę odpowiadającą nam zarówno pod względem lokalizacji, ceny, powierzchni i ukształtowania terenu. Kontakt z Saveinvest oceniamy bardzo pozytywnie – na każdym etapie procesu byliśmy informowani na bieżąco o sytuacji, a pracownicy firmy zdjęli z nas ciężar wielu formalności. Pracownicy Saveinvest to osoby z dużą wiedzą i nastawione na pomoc klientowi. Dziękujemy firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa za udaną transakcję, brak problemów i terminowość. Życzymy jej wielu kolejnych udanych transakcji!

2021-09-27, Dorota i Daniel Dombek Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. w sposób wzorowy prowadzi współpracę z klientami na rynku nieruchomości. Jako nabywca działki z oferty tej firmy mogę zaświadczyć, że stosunek do klienta oraz opieka nad nim są na najwyższym poziomie. Zdecydowałem się na działkę z oferty Saveinvest ze względu na lokalizację, cenę oraz fakt, że firma zajmuje się inwestycjami na terenach, które sprzedaje, a kliencie nie muszą martwić się o wiele kwestii, które występują przy zakupie gruntu od osoby prywatnej. Poza samą działką mogłem liczyć na duże wsparcie całego zespołu Saveinvest od momentu przedstawienia oferty do podpisania aktu notarialnego. Firma wypracowała procesy sprzedażowe w taki sposób, że zakup przebiega w profesjonalny i szybki sposób. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest sp. z o.o. wszystkim poszukującym działek w górach oraz nad morzem!

2021-09-22, Mirosław Rożnowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki w wyjątkowym miejscu – na mierzei między morzem i Jeziorem Jamno w Mielnie. Do plaży i morza dzieli mnie 2 minuty spaceru, a sprzedawcą działki położonej w tak niezwykłym miejscu była firma Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję Saveinvest za przedstawienie mi korzystnej i w pełni zadowalającej oferty działek tuż przy morzu, w pięknym miejscu. Dodatkowo firma prowadzi inwestycje na sprzedawanych terenach – przekształca samodzielnie działki na budowlane, utwardza drogi wewnętrzne, lub buduje prywatne molo dla właścicieli. Po stronie klienta leży bardzo niewiele formalności. Zespół Saveinvest pomógł mi na każdym etapie zakupu, a to za co jestem szczególnie wdzięczny to podzielenie się swoją ekspercką wiedzą w zakresie rynku nieruchomości. Saveinvest to sprawdzona i godna zaufania firma, dlatego polecam serdecznie kontakt z nią!

2021-09-17, Maciej Łączkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

To była znakomita decyzja! Stawiając na firmę Saveinvest otrzymałem świetną ofertę, fachową obsługę i brak formalności. Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa samodzielnie przekształca działki z rolnych na budowlane, a kupując grunt przed jego przekształceniem można spodziewać się sporego wzrostu jego wartości a więc i realnego zysku. Wszystkie formalności związane z przekształceniem leżą po stronie Saveinvest, dzięki czemu osoby, którym brakuje czasu lub wiedzy nie muszą się o nic martwić! Saveinvest to bardzo profesjonalny zespół specjalistów, a oferty tej firmy nie warto przegapić!

2021-09-03, Błażej Andrzejewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako wieloletni inwestor, który kupił (oraz co bardziej istotne - sprzedał) wiele działek z pomocą firmy Saveinvest, z czystym sercem mogę polecić zespół i firmę potencjalnym inwestorom.

2021-09-02, Bartosz Wogórka Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasze poszukiwania wymarzonej działki nad morzem skończyły się, gdy tylko poznaliśmy ofertę Saveinvest sp. z o.o. Firma posiada działki w przepięknych nadmorskich lokalizacjach (których pełnego piękna nie oddadzą żadne zdjęcia), a oferta cenowa nie jest wygórowana. Jesteśmy zadowolonymi klientami i cieszymy się, że trafiliśmy na Saveinvest i jej specjalistów, którzy poprowadzili nas przez proces zakupu w bezproblemowy i sprawny sposób!

2021-08-23, Daniel Potejko Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy firmę Saveinvest sp. z o.o. wszystkim szukającym działek nad morzem lub w górach. My znaleźliśmy wymarzony grunt właśnie dzięki tej firmie. Proces sprzedaży, oferta, podejście do klienta – we wszystkich tych obszarach Saveinvest zasługuje na najwyższą ocenę. Dziękujemy firmie i polecamy jej usługi!

2021-08-23, Elżbieta Potejko Pokaż pełną opinię w PDF:

Warto zainteresować się ofertą działek nad morzem od Saveinvest sp. z o.o.! W naszym przypadku zakończyło to długie poszukiwania wymarzonego kawałka ziemi. Zdecydowaliśmy się na działkę z oferty tej firmy ze względu na jej położenie i optymalną cenę. Nasza działka leży w pięknym miejscu, blisko morza, plaży i miejsc atrakcyjnych turystycznie. Dzięki temu możemy szybko dostać się na plażę, ale także do punktów usługowych, gastronomicznych i innych. Saveinvest to firma godna zaufania, terminowo wywiązuje się z ustaleń, jej pracownicy odznaczają się dużą wiedzą, profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą. Polecamy tę firmę i jej ofertę!

2021-08-16, Ewa i Tomasz Rzepeccy Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako klient firmy Saveinvest polecam wszystkim jej ofertę! Nabyłem działkę w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Radawka, na osiedlu działek, w którym całą infrastrukturą zajmuje się firma Saveinvest. Na moim osiedlu powstanie m.in. podgrzewany basen dla mieszkańców, oraz wiele wspólnych miejsc i obiektów. Wybrałem ofertę od Saveinvest, ponieważ posiada działki w przepięknych nadmorskich lokalizacjach, w dogodnych cenach i powierzchniach, a ponadto firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu o nic nie trzeba się martwić! Polecam firmę również z uwagi na obsługę – specjaliści Saveinvest to prawdziwi eksperci na rynku nieruchomości – są autorami wielu publikacji na portalach branżowych, a kontakt z nimi oceniam bardzo pozytywnie. Dzięki Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa ulokowałem korzystnie swój kapitał!

2021-08-10, Robert Świerkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy wszystkim krakowską firmę Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa oraz jej ofertę. Zakupiliśmy działkę we wspaniałej lokalizacji i pięknym miejscu za korzystną cenę. Firma samodzielnie wydzieliła oraz przekształciła grunt, a jej specjaliści zajmują się także uzbrajaniem działek. Po zakupie działki okazało się, że nasze plany uległy zmianie i musimy zrezygnować z budowy domu – i tutaj firma stanęła na wysokości zadania, przejmując poszukiwanie nabywcy, który odkupi od nas grunt. Udało się, a na odsprzedaży nie straciliśmy żadnych pieniędzy. Dodatkowo cały proces odbył się zdalnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i możliwości, jakie daje Saveinvest sp. z o.o.! Wszystkim polecamy tę firmę!

2021-08-06, Bożena Wardęga Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałam właścicielką działki z oferty Saveinvest, krakowskiej firmy, oferującej grunty nad morzem i w górach, w bardzo malowniczych, spokojnych miejscach, jednocześnie dobrze skomunikowanych i w bliskiej odległości od atrakcji. Firma Saveinvest ma jedną z najlepszych ofert na rynku, ponieważ samodzielnie wydziela, przekształca i uzbraja sprzedawane grunty. Ponadto firma oferuje sprzedaż ratalną bez odsetek, banków i sprawdzania zdolności kredytowej. Już po zakupie okazało się, że będę zmuszona sprzedać działkę z powodów prywatnych. Saveinvest pomogło mi znaleźć nowego nabywcę, bez żadnej utraty środków, w dodatku nie musiałam pojawiać się fizycznie, cały proces przebiegał zdalnie. Dziękuję Saveinvest!

2021-08-06, Paweł Wardęga Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakupiłem działkę nad samym morzem, tuż przy plaży, w klimatycznej dzielnicy Mielna – na Unieściu. Firma Saveinvest sp. z o.o. wydzieliła sprzedawany przez siebie teren i prowadzi na nim inwestycje. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy – przedstawiono mi bogatą ofertę działek w województwie zachodniopomorskim i dostosowano ją do moich potrzeb. Wybrałem działkę na osiedlu Mielno Marina, ze względu na piękno tej lokalizacji – pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno, a także opłacalność inwestycji. Saveinvest samodzielnie zajmuje się procesem przekształcania działek, oferując klientowi działki w trakcie przekształcania – następnie po zmianie planu zagospodarowania, klient jest właścicielem działki budowlanej, której wartość rośnie. Warto zainteresować się ofertą działek nad morzem od Saveinvest, znajdują się w niej propozycje zarówno dla osób szukających gruntu pod budowę domu, jak i dla tych, którzy szukają miejsca na intratny biznes. Polecam!

2021-08-05, Teresa Krakowiak-Dziuba Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam Saveinvest sp. z o.o. osobom, które są zainteresowane działkami nad polskim morzem. Krakowska firma Saveinvest ma w swojej ofercie wiele działek, położonych w wyjątkowo atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach – blisko plaży, morza i miejsc rozrywki, ale w ustronnych i cichych miejscach. Ja wybrałem działkę na mierzei, w Mielnie Unieście. Z mojej działki roztacza się niesamowity widok na morze z jednej, a jezioro z drugiej strony. Saveinvest prowadzi obecnie inwestycje na terenie, na którym leży moja działka, m.in. ma tutaj powstać prywatne molo dla właścicieli działek. Saveinvest polecam nie tylko z uwagi na ofertę, ale także podejście i opiekę nad klientem – pracownicy firmy są osobami z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu proces zakupu nie jest uciążliwy ani skomplikowany dla klienta. Ponadto zawsze mogłem liczyć na kontakt o dogodnej godzinie i w formie, która mi odpowiadała. Dziękuję Saveinvest za współpracę!

2021-08-05, Robert Dziuba Pokaż pełną opinię w PDF:

Działka, którą kupiłam od firmy Saveinvest spełniła wszystkie moje oczekiwania, a sama firma dołożyła wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegła bezproblemowo. Dziękuję firmie Saveinvest sp. z o.o. za przemiłą współpracę i profesjonalne podejście do moich oczekiwań. Dzięki pracownikom tej firmy znalazłam to czego szukałam i spełniłam swoje marzenie. Moja działka jest zadbana, płaska, ma odpowiedni kształt i wielkość, ale przede wszystkim jest położona w przepięknej miejscowości, spokojnym miejscu i w pobliżu atrakcji. Saveinvest to firma, która dba o klienta w każdym aspekcie – kupujący może liczyć na ogromną pomoc nie tylko przy wyborze działki, ale także w całym procesie zakupu a nawet przy przekształcaniu i uzbrajaniu działki. Dziękuję Saveinvest i wszystkim polecam tę firmę!

2021-08-02, Jolanta Izdebska Pokaż pełną opinię w PDF:

Za pośrednictwem firmy Saveinvest sprzedałem działkę w Mielnie ze znacznym zyskiem. Działkę kupiłem 2 lata temu od w/w firmy. Firma Saveinvest zajęła się warunkami zabudowy, doprowadzeniem mediów i wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Profesjonalna i rzetelna obsługa pracowników w zakupie i sprzedaży działek. Polecam współpracę z firmą Saveinvest.

2021-07-29, Arkadiusz Konieczny Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa to lider obsługi klienta na rynku nieruchomości. Jako nowy właściciel działki z oferty tej firmy mogę potwierdzić, że oferta Saveinvest zarówno pod względem atrakcyjności samych działek, jak i usług, które świadczy firma, jest zdecydowanie wyjątkowa na rynku nieruchomości. Działki od Saveinvest są położone w bardzo atrakcyjnych turystycznie rejonach, są płaskie i nasłonecznione – taką działką zakupiłem w ostatnim czasie. Ponadto Saveinvest prowadzi inwestycje na terenach, które sprzedaje, dzięki czemu klient nie musi martwić się np. ich uzbrojeniem. Pracownicy Saveinvest sp. z o.o. to osoby z dużą wiedzą, która pozwala klientowi bezpiecznie i bezproblemowo przejść przez proces zakupu. Kontakt jest bardzo uprzejmy i odbywa się w dogodnych dla klienta godzinach.

2021-07-28, Piotr z Poznania Pokaż pełną opinię w PDF:

Kilka minut spacerem do morza i plaży, cisza, spokój i łatwy dostęp do nadmorskich rozrywek – to wszystko tylko przy kupnie działki od Saveinvest! Jako nowy nabywca działki od firmy z Krakowa, pragnę wyrazić uznanie i zadowolenie zarówno z przedmiotu kupna – działki nad morzem, jak i przebiegu transakcji. Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa posiada bardzo bogatą i dopracowaną pod kątem możliwości ofertę działek w województwie zachodniopomorskim. Moja działka znajduje się na mierzei, tuż przy morzu i jeziorze Jamno. Saveinvest zajmuje się nie tylko sprzedażą działek, ale i ich wydzielaniem, przekształceniem i uzbrojeniem. Proces zakupu od Saveinvest stanowić może wzór dla relacji biznesowych – bardzo duża kultura sprzedawców, ich wiedza i doświadczenie zasługują na najwyższą ocenę! Polecam wszystkim Saveinvest z Krakowa, firmę z wieloletnim doświadczeniem i rzeszą zadowolonych klientów, do których i ja dołączam!

2021-07-27, Katarzyna i Robert Puścian Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy ofertę działek od Saveinvest sp. z o.o. Jako nowi nabywcy gruntu z tej oferty możemy zarekomendować firmę z Krakowa. Specjaliści Saveinvest pomogli nam wybrać działkę i przejść bezpiecznie i bezproblemowo przez cały zakup. Nasza działka jest piękna i leży w malowniczej miejscowości. Polecamy!

2021-07-21, Klaudia Kowalska Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest jest firmą, jakiej potrzebowałem! Długie poszukiwania działki skończyły się, gdy zapoznałem się z ofertą firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Wyjątkowa lokalizacja działki – piękny widok, bliskość atrakcji turystycznych w optymalnej cenie to najważniejsze powody mojego zakupu, choć nie jedyne. Saveinvest „uwolniło” mnie od obowiązków załatwiania formalności, ponieważ pracownicy firmy zajmą się wydzielaniem, przekształcaniem oraz uzbrajaniem działek. Prowadzą także inwestycje na nich, należą do nich budowa ogrodzeń, dróg wewnętrznych lub placów zabaw. Zakup działki od Saveinvest to zyskowna inwestycja, ponieważ koszty prac np. nad uzbrojeniem rozkładają się na wszystkich właścicieli działek, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że zyskałem na swoim zakupie. Na uwagę zasługuje również fakt bardzo miłej i profesjonalnej obsługi klienta – pracowników odznacza indywidualne podejście do klienta, dostosowywanie się do pór dnia, w których może prowadzić rozmowy oraz bardzo duża wiedza i doświadczenie. Polecam!

2013-07-20, Marta Świerczek Pokaż pełną opinię w PDF:

Zachęcam do sprawdzenia oferty działek od firmy Saveinvest. Nabyłem działkę sprzedawaną przez tę firmę i jest bardzo zadowolony z transakcji. Firma samodzielnie przekształca działki na budowlane, dzięki czemu ich wartość po nabyciu znacząco wzrasta. Po stronie klienta nie ma żadnych formalności związanych z procesem przekształcania – wszystkim zajmują się jej specjaliści. Bardzo miły kontakt i godna polecenia oferta!

2021-07-09, Marek Poznar Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakup działki nad morzem, w Radawce, na prywatnym osiedlu to najlepsza transakcja w moim życiu! Zostałem właścicielem działki w przepięknej, nadmorskiej miejscowości, a w dodatku na spokojnym osiedlu działek, gdzie cała infrastruktura, a w tym m.in. osiedlowy basen jest do wykonania po stronie firmy Saveinvest. Oferta przebiła moje oczekiwania ze względu na cenę, lokalizację i cały zakres udogodnień na moim osiedlu. Ponadto firma na swoich terenach zajmuje się także doprowadzaniem mediów do działek. Miła i fachowa obsługa o dogodnych porach to kolejny atut specjalistów krakowskiej firmy. Polecam Saveinvest za wyjątkową ofertę działek nad morzem!

2007-07-20, Justyna Matysiak-Marchewka Pokaż pełną opinię w PDF:

Poszukując działki nie spodziewałem się, że najlepszą ofertę przedstawi mi firma – poruszałem się głównie po ofertach osób prywatnych. Cieszę się jednak, że trafiłem na propozycję Saveinvest sp. z o.o.! Dzięki niej cieszę się działką w wyjątkowej lokalizacji – kilka minut spacerem od Bałtyku i jeziora Jamno. Poza faktem, że moja nowo nabyta działka znajduje się w unikatowej lokalizacji, firmie, która była jej sprzedawcą zawdzięczam szereg możliwości i rozwiązań – Saveinvest samodzielnie wydziela, przekształca i uzbraja grunty, które sprzedaje. Na swoich terenach tworzy miejsca wspólne, jak np. place zabaw lub mariny dla właścicieli działek. Oferta Saveinvest jest świetną lokatą kapitału, zarówno dla osób szukających miejsca pod budowę domu jak i tych, szukających gruntu pod zyskowny biznes. Saveinvest sp. z o.o. to nie tylko warta uwagi oferta działek nad morzem, ale także zespół znakomitych fachowców z wiedzą, doświadczeniem i znakomitym podejściem do klienta. Polecam!

2021-07-07, Mariusz Marchewka Pokaż pełną opinię w PDF:

Oferta Saveinvest pozwoliła nam znaleźć wymarzoną działkę w pięknej i położonej atrakcyjnie pod względem turystycznym lokalizacji. Nasza działka ma optymalną powierzchnię, cena była niewygórowana, a firma Saveinvest doprowadziła do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu moja działka została przekształcona na budowlaną, zyskując tym samym na wartości. Polecamy Saveinvest i ofertę działek w Jaworku!

2021-07-07, Małgorzata Janiaczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. to sprawdzony sprzedawca działek nad morzem – mogę uczciwie polecić tę firmę wszystkim osobom poszukującym gruntu pod budowę domu lub prowadzenie biznesu. Zakupiłem działkę nad morzem od firmy Saveinvest. Znajduje się ona w spokojnym, ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko turystycznych atrakcji. Warto zainteresować się ofertą Saveinvest, ponieważ zawiera ona działki w różnych miejscowościach nadmorskich i może spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Firma sprzedaje również działki na raty bez odsetek, banków i sprawdzania zdolności kredytowej. Dziękuję doradcom Saveinvest za pomoc w wyborze działki, ale także za przeprowadzenie przez zakup w bardzo profesjonalny sposób. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest sp. z o.o.!

2021-06-21, Jarosław Żydor Pokaż pełną opinię w PDF:

Cieszymy się, że zaufaliśmy firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa i wybraliśmy działkę z jej oferty. Teraz jesteśmy właścicielami pięknej działki nad morzem, z której tylko spacer dzieli nas, by znaleźć się wśród nadmorskich atrakcji. Pracownicy Saveinvest wykazali się ogromnym profesjonalizmem i dużą pomocą wobec nas, dzięki czemu proces zakupu był szybki, bezpieczny i bezproblemowy!

2021-06-21, Małgorzata Pawlik Pokaż pełną opinię w PDF:

Długo poszukiwałem działki nad morzem, która spełniłaby moje oczekiwania. Odpowiedzią na moje potrzeby okazała się oferta od Saveinvest sp. z o.o. Firma z Krakowa posiada w swojej ofercie działki rolne i budowlane nad morzem, w atrakcyjnych lokalizacjach zarówno pod budowę domu jak i prowadzenie biznesu. Saveinvest to firma, która wydziela, przekształca i uzbraja działki, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się formalnościami. Polecam z pełnym przekonaniem!

2021-06-23, Mateusz Antosiewicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa to polska firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości gruntowych. Mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą i zakupić od niej działkę. Oferta Saveinvest jest niezwykle atrakcyjna, zwłaszcza dla osób, które nie posiadają dużej ilości wolnego czasu i cenią sobie profesjonalną pomoc. Dzięki Saveinvest zaoszczędziliśmy wiele czasu, nie tracąc go na szereg formalności – zwłaszcza, że kontakt z firmą mógł odbyć się w całości zdalnie. Polecamy Saveinvest także ze względu na znakomity zespół doświadczonych doradców, którzy pomogli nam na wielu etapach, zawsze zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi klienta.

2021-06-23, Ewelina Solipiwko Pokaż pełną opinię w PDF:

Stałem się właścicielem pięknej działki, którą kupiłem od Saveinvest i spełniłem swoje marzenie! Firma Saveinvest posiada bardzo dobrą ofertę - poprzez ceny, lokalizacje jak i powierzchnie gruntów potencjalny nabywca ma dużą możliwość wyboru. Firma samodzielnie przekształciła moją działkę. Saveinvest zajmuje się wszystkimi formalnościami. Jestem zadowolony także z kontaktu z doradcami - pracują w dogodnych godzinach, są profesjonalni a ich pomoc okazała się niezbędna. Polecam!

2021-06-07, Ewa, Adam, Maciej Chaława Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako klient firmy Saveinvest mogę z czystym sumieniem polecić jej specjalistów. Dokonałem zakupu działki nad morzem, w miejscowości Mielno. Działka znajduje się pomiędzy morzem a jeziorem, co przekonało mnie do kupna. Działka była już wydzielona przez Saveinvest, które dodatkowo doprowadziło do niej wodę i kanalizację. Firma wykonała także prywatne molo dla właścicieli działek na tym terenie. Jestem pozytywnie zaskoczony, nie mam żadnych zastrzeżeń do przebiegu transakcji i doceniam zaangażowanie i wiedzę specjalistów. Rekomenduję firmę Saveinvest wszystkim poszukującym działki!

2021-05-31, Corr Holding Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy wyjątkowo zadowolonymi nabywcami działki, zakupionej od firmy Saveinvest sp. z o.o. i przekształconej na budowlaną dzięki staraniom jej pracowników. Przekonała nas działka, jej położenie oraz cena, ale także wszystkie pozostałe możliwości, które oferuje firma Saveinvest. Nasza działka mieści się w Jaworku i rozpościera się z niej piękny widok na góry. Dzięki Saveinvest spełniły się nasze marzenia!

2021-05-30, Joanna i Marek Nowak Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis www.dzialkikrakow.pl powstał z myślą, aby jak najbardziej uprościć proces znalezienia i zakupu wymarzonej nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz działki w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach. Przygotowane przez nas oferty specjalne i promocje pomogą podjąć Ci decyzję o zakupie własnej nieruchomości. Zobacz naszą ofertę już dziś! Zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości o najnowszych ofertach i promocjach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie niezbędne dane kontaktowa znajdują się w zakładce „kontakt”

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies