O firmie

Realizacja marzeń naszych klientów o własnej działce, pewnej lokacie i gwarantowanym zysku to dla nas priorytet.

Saveinvest

Zakup działki nie musi być trudny. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także specjalnie przygotowanej ofercie nasi klienci mogą liczyć na pełną i fachową pomoc w trakcie całego procesu sprzedaży. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Nie musisz się martwić o stan prawny działki, każda jest przez nas skrupulatnie weryfikowana. To nie wszystko – pomożemy Ci jeśli będziesz chciał w przyszłości przekształcić działkę na budowlaną, w razie potrzeby polecimy Ci wykonawców, a także znajdziemy nabywcę jeśli będziesz chciał odsprzedać nieruchomość.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Jeśli szukasz jednej z najbardziej stabilnych możliwości lokowania kapitału to zakup nieruchomości ziemskiej jest najlepszym rozwiązaniem. Własna działka może stanowić zabezpieczenie finansowe dla nas i naszej najbliższej rodziny, ponieważ grunt jest dobrem, którego nie można uszkodzić, a sam rynek nie jest wrażliwy na działanie kryzysu czy światowego regresu gospodarczego.

Pominięcie pośredników

Wszystkie oferowane przez nas działki są naszą własnością. W trakcie transakcji pomijani są pośrednicy, dzięki czemu oszczędzasz na ich prowizjach. Ponosisz jedynie koszty notarialne. Z naszej strony zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo, ponieważ posiadamy zweryfikowaną wiedzę na temat każdej nieruchomości i ich stanu prawnego. Masz gwarancję, że kupujesz sprawdzoną działkę.

Wysokie zyski

Poważni inwestorzy wiedzą, że jedna z najlepszych form lokowania kapitału są nieruchomości ziemskie, ze względu na ich ograniczoną ilość, brak możliwości jej zwiększenia i rosnący popyt. Wartość gruntów ciągle rośnie i może przynosić realne zyski wynoszące nawet 60% w skali roku.

Najlepsze lokalizacje

Lokalizacja jest jednym z kluczowych czynników, który znacząco może wpłynąć na przyszłe zyski płynące z inwestycji. Dlatego też wybieramy tylko działki położone na terenach szybko rozwijających się i atrakcyjnych krajobrazowo. Tym samym gwarantujemy Ci, że zakupiona działka będzie idealna zarówno pod względem rekreacyjnym jak i inwestycyjnym. Dobra lokalizacja = wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Nasi klienci i ich czas są dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się jak najbardziej uprościć proces zakupu nieruchomości. Nasza strona internetowa jest bardzo prosta w obsłudze i niezwykle intuicyjna. Szybkie wyszukiwanie, przejrzysta oferta, bogaty zakres informacji na temat każdej z nieruchomości to tylko jedne z wielu udogodnień. W kilka sekund możesz zarezerwować działkę bez wychodzenia z domu i dokonywania zbędnych formalności.

Obsługa pozakupowa

Po zakupie działki możesz dalej liczyć na naszą pomoc. Wiemy jak skomplikowane jest przekwalifikowanie nieruchomości, dlatego nie zostawimy Cię samego z tym problemem. W ręce naszej firmy możesz powierzyć formalności związane z doprowadzeniem mediów do działki i jej przekształceniem. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, poparte latami praktyki. Z naszą pomocą nie będziesz musiał przebrnąć przez kłopotliwe procedury, ani godzinami stać w kolejkach w urzędach. Załatwimy to za Ciebie!

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Stałem się właścicielem pięknej działki, którą kupiłem od Saveinvest i spełniłem swoje marzenie! Firma Saveinvest posiada bardzo dobrą ofertę - poprzez ceny, lokalizacje jak i powierzchnie gruntów potencjalny nabywca ma dużą możliwość wyboru. Firma samodzielnie przekształciła moją działkę. Saveinvest zajmuje się wszystkimi formalnościami. Jestem zadowolony także z kontaktu z doradcami - pracują w dogodnych godzinach, są profesjonalni a ich pomoc okazała się niezbędna. Polecam!

2021-06-07, Ewa, Adam, Maciej Chaława Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako klient firmy Saveinvest mogę z czystym sumieniem polecić jej specjalistów. Dokonałem zakupu działki nad morzem, w miejscowości Mielno. Działka znajduje się pomiędzy morzem a jeziorem, co przekonało mnie do kupna. Działka była już wydzielona przez Saveinvest, które dodatkowo doprowadziło do niej wodę i kanalizację. Firma wykonała także prywatne molo dla właścicieli działek na tym terenie. Jestem pozytywnie zaskoczony, nie mam żadnych zastrzeżeń do przebiegu transakcji i doceniam zaangażowanie i wiedzę specjalistów. Rekomenduję firmę Saveinvest wszystkim poszukującym działki!

2021-05-31, Corr Holding Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy wyjątkowo zadowolonymi nabywcami działki, zakupionej od firmy Saveinvest sp. z o.o. i przekształconej na budowlaną dzięki staraniom jej pracowników. Przekonała nas działka, jej położenie oraz cena, ale także wszystkie pozostałe możliwości, które oferuje firma Saveinvest. Nasza działka mieści się w Jaworku i rozpościera się z niej piękny widok na góry. Dzięki Saveinvest spełniły się nasze marzenia!

2021-05-30, Joanna i Marek Nowak Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem pięknej działki w Mielnie, w wyjątkowej okolicy – między morzem a jeziorem. Cały proces zakupowy pomyślnie, a kontakt z doradcą był profesjonalny i dostosowany do moich ograniczeń czasowych. Działka, którą kupiłem została wydzielona, przekształcona na budowlaną i uzbrojona w wodę i kanalizację bezpośrednio przez specjalistów Saveinvest, którzy dodatkowo wybudowali w jej pobliżu molo. Zdecydowanie polecam!

2021-05-28, Wincenty Sroka Pokaż pełną opinię w PDF:

Zdecydowaliśmy się na zakup działki w Jaworku od firmy Saveinvest sp. z o.o. ze względu na dobrą cenę i wspaniałą lokalizację. Proces zakupu okazał się bezproblemowy, bezpieczny i zdalny – jako klienci nie musieliśmy się niczym martwić. Firma Saveinvest sp. z o.o. doprowadziła do przekształcenia naszej działki na budowlaną – dzięki staraniom specjalistów został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a aktualnie trwają prace przy utwardzaniu drogi prowadzącej do naszej działki. Świadomie i uczciwie polecamy Saveinvest jako firmę sprzedającą działki!

2021-05-22, Aneta i Tomasz Szuścik Pokaż pełną opinię w PDF:

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na kontakt z firmą Saveinvest sp. z o.o., która była sprzedawcą naszej wymarzonej działki. Zachęceni dobrymi opiniami o firmie oraz ofertą działek, z którą zapoznaliśmy się na stronie internetowej skontaktowaliśmy się z doradcą Saveinvest. Już po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że nasza współpraca ułoży się pomyślnie. Specjalista poświęcił nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, cierpliwie tłumacząc wszystkie kwestie, związane z zakupem działki. Kontakt na każdym etapie był sympatyczny, pomocny i wyczerpujący. Nasza działka znajduje się w pięknym miejscu, jest położona blisko atrakcji i punktów usługowych. Dziękujemy Saveinvest za sprawny proces, możliwość zdalnego kontaktu i dostosowanie się do naszych potrzeb!

2021-04-29, Waldemar Rządkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą Saveinvest sp. z o.o. zaowocowała w moim przypadku zakupem wymarzonej działki. Oferta Saveinvest spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Krakowska firma Saveinvest sprzedaje grunty nad morzem oraz w górach, wszystkie leżą w pobliżu turystycznych atrakcji, w zielonych miejscach, na cichych i spokojnych osiedlach. Ich ceny są optymalne, a wszystkie działki są zadbane i nasłonecznione. Saveinvest sp. z o.o. prowadzi liczne inwestycje na sprzedawanych gruntach, a przede wszystkim wydziela je, przekształca, doprowadzając do zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz uzbraja grunty. Polecam tę firmę!

2021-04-20, Jarosław Szczublewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam wszystkim firmę Saveinvest sp. z o.o., która była sprzedawcą mojej działki w miejscowości Jaworek. Dzięki kompetencjom tej firmy zostałem właścicielem działki, której długo szukałem a także otrzymałem kompleksową pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności. Wybrałem działkę w górach ze względu na zamiłowanie do aktywności fizycznej i natury. Zależało mi na odpowiedniej powierzchni i dobrej cenie – to otrzymałem, m.in. dzięki temu, ze Saveinvest doprowadziło do przekształcenia mojej działki na budowlaną. Miły i rzeczowy kontakt to również duży plus firmy z Krakowa. Polecam Saveinvest!

2021-04-14, Marcin Wiśniewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Wyrażamy swoje uznanie dla firmy Saveinvest sp. z o.o., od której zakupiliśmy działkę w górskiej miejscowości Jaworek. Rzadko wyrażamy pochwały dla współpracy z firmami, ale w tym przypadku z radością chcemy podzielić się własnymi doświadczeniami. Szukaliśmy działki w górach, z której będzie roztaczał się piękny widok i z której z łatwością i w krótkim czasie dotrzemy do górskich atrakcji, jak górskie ścieżki i stoki narciarskie. Saveinvest zaproponowała nam nie tylko takie możliwości, ale i znakomitą ofertę cenową – nasza działka została przekształcona dzięki staraniom pracowników firmy i jej wartość znacząco wzrosła. Rzadko również spotyka się zespół tak doświadczonych i profesjonalnych doradców, dla których nieruchomości nie mają żadnych tajemnic. Dzięki temu klient firmy Saveinvest czuje się bezpieczny i pewny, że jego umowa zostanie zrealizowana dokładnie tak jak jest mu przedstawiona. Polecamy!

2021-04-12, Krystyna i Zbigniew Łoteccy Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakupiłem działkę rolną od firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Firma zajęła się następnie wszystkimi formalnościami, które doprowadziły do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu działka ma już status budowlanej. Otrzymałem od firmy Saveinvest bardzo dobrą ofertę zarówno dotyczącą ceny jak i lokalizacji – działka znajduje się w Jaworku, w Sudetach i roztacza się z niej wspaniały widok. Z mojej działki szybko i z łatwością mogę dostać się do licznych turystycznych atrakcji, jak stok narciarski i ścieżki górskie. Pozytywnym zaskoczeniem był proces zakupu, który firma Saveinvest ma wypracowany od lat. Przebiegał on bardzo sprawnie, na każdym etapie miałem odpowiednią wiedzę o postępach. Z uwagi na te wszystkie zalety polecam firmę Saveinvest sp. z o.o.!

2021-04-12, Jerzy Górski Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. posiada bardzo bogatą ofertę działek nad morzem i w górach, w fantastycznych lokalizacjach, zarówno dla osób szukających spokoju i wytchnienia, jak i rodzin z dziećmi, poszukującymi turystycznych atrakcji oraz dla osób prowadzących biznes. Polecam tę firmę, jej przemiłych doradców i wspaniałą ofertę Saveinvest!

2021-04-10, Beata Stanek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli jesteś na etapie kupna działki, kontakt z krakowską firmą Saveinvest może okazać się strzałem w dziesiątkę! Polecamy firmę Saveinvest ze względu na bogatą ofertę, minimum formalności po stronie klienta oraz samodzielne przekształcanie działek przez tę firmę. Jako nowi właściciele działki w Jaworku, niedaleko Czarnej Góry, chcemy polecić wszystkim firmę, która była jej sprzedawcą oraz jej pracowników, dzięki którym przeszliśmy bezproblemowo, sprawnie i bezpiecznie przez cały proces. Polecamy!

2021-04-07, Paweł Kubów Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. posiada bogatą ofertę działek budowlanych, rolnych i usługowych. My zostaliśmy właścicielami działki rolnej w górach. Na każdym etapie zakupu mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę pracowników firmy. Zgodnie z zapewnieniami poczynionymi na etapie sprzedaży, przedmiotowa działka została już przekształcona na działkę budowlaną poprzez uchwalenie planu zagospodarowania przestrzennego. Polecamy firmę Saveinvest sp. z o.o. z uwagi na podejście i miły kontakt pracowników firmy oraz bogatą ofertę działek rolnych, budowlanych i usługowych w atrakcyjnych lokalizacjach, stanowiących pewne źródło inwestowania na przyszłość.

2021-04-07, Arkadiusz Skalski Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest sp. z o.o. jest firmą godną polecenia, ze względu na wyjątkową ofertę i obsługę. Nasze odczucia były bardzo pozytywne już od samego początku, czyli pierwszych kontaktów z ekspertami Saveinvest. Firma samodzielnie wydziela, przekształca i uzbraja działki. Zajmuje się też wszelkimi formalnościami, np. kontaktem z urzędami i gminą, co jest ogromnym atutem. Do tego należy dodać, że jej pracownicy to wyjątkowo miłe, kulturalne i bardzo profesjonalne osoby, które starają się pomóc na każdym etapie współpracy. Nabyliśmy działkę w Jaworku, a lokalizację wybraliśmy ze względu na wyjątkowe widoki wprost na góry, oraz bliskość górskich atrakcji i miasta, w którym mamy wybór punktów usługowych. Długie poszukiwania działki skończyły się, gdy poznaliśmy ofertę Saveinvest sp. z o.o. i dzisiaj możemy potwierdzić setki pozytywnych opinii o firmie!

2021-04-06, Tomasz Dudzik Pokaż pełną opinię w PDF:

Wybór firmy Saveinvest sp. z o.o. jest idealną opcją dla osób, które szukają działki w ładnym miejscu i dobrej lokalizacji, a także nie mają czasu lub wiedzy na temat rynku nieruchomości. Jako właściciele działki w Jaworku, miejscowości położonej w Sudetach polecamy firmę Saveinvest – to uczciwy sprzedawca, który posiada świetną ofertę działek. Saveinvest wydzieliło i doprowadziło do przekształcenia naszej działki na budowlaną, a kontakt z pracownikami zawsze odbywał się w sposób, który miał odpowiadać nam, klientom.

2021-04-06, Arkadiusz Paćkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Decydując się na zakup działki od Saveinvest nie sądziliśmy, że przebiegnie on tak sprawnie i szybko. Kupiliśmy działkę w Jaworku, a firma doprowadziła do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu nasza działka jest już budowlana. Atutem firmy są też jej doradcy – kompetentne i bardzo pomocne osoby z dużą wiedzą o nieruchomościach. Polecamy!

2021-04-02, Katarzyna Ganczarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki z oferty Saveinvest i mogę powiedzieć, że był to bardzo dobry wybór. Moja działka została przekształcona na budowlaną w wyniku starań pracowników Saveinvest i przy moim minimalnym udziale w formalnościach. Aktualnie firma prowadzi prace przy utwardzaniu drogi wewnętrznej i ogrodzeniu. Oferta Saveinvest jest bardzo korzystna cenowo, ale dla osób, które nie chcą lub nie mogą wydać całej sumy naraz istnieje możliwość zakupu na raty bez odsetek. Doradca, który prowadził mój proces okazał się bardzo kompetentny i rzeczowy, a przy tym zakup odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dlatego polecam firmę Saveinvest sp. z o.o. wszystkim poszukującym działek w górach a firmie życzę kolejnych tak zadowolonych jak ja klientów!

2021-04-01, Marceli Studniarek Pokaż pełną opinię w PDF:

W podziękowaniu za wzorowy proces sprzedaży działki, polecamy wszystkim zainteresowanym firmę Saveinvest sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Współpraca z Saveinvest to gwarancja zysku i bezpieczeństwa – kupiliśmy grunt rolny, który dzięki staraniom firmy został przekształcony na budowlany – firma dotrzymała słowa w 100% a my cieszymy się wzrostem wartości naszej działki. Pracownicy Saveinvest to nie tylko profesjonalności z wielką wiedzą dotyczącą rynku nieruchomości, ale i doradcy, którzy stawiają na pierwszym miejscu klienta i jego potrzeby, nie tylko dotyczące działki ale i pory dnia na rozmowę i formy kontaktu. Porównując oferty działek w Kotlinie Kłodzkiej zarówno od osób prywatnych jak i innych firm, Saveinvest wypada nieporównywalnie lepiej. Dlatego rekomendujemy tę firmę z całą odpowiedzialnością!

2021-03-31, Krzysztof Włodarczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Bardzo wysoko oceniamy wybór działki oraz samo przeprowadzenie transakcji. W tych trudnych czasach byliśmy w stanie wszystko załatwić w 100% bezpiecznie, bez żadnych kłopotów. Firma zajęła się wszystkim i pomogła nam na każdym etapie dbając o nasze potrzeby. Saveinvest przekształciło naszą działkę na budowlaną, a cały proces przebiegał pod okiem specjalistów.

2021-03-31, Małgorzata i Jakub Sobczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Kilka lat temu zdecydowałem się na zakup działki od firmy Saveinvest. Przed transakcją miałem sporo obaw, ponieważ nabywana działka była niewydzielona, rolna, a w dodatku nabywałem ją w systemie ratalnym, który początkowo budził moje obawy. Dzisiaj moja działka jest już budowlana. Firma przekształciła działkę na budowlaną, a spłaty dokonałem w ratach zgodnie z umową i już jestem właścicielem działki :) Obecnie projektuję swój wymarzony dom w górach i pracownicy firmy wciąż mi w tym pomagają. Z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością rekomenduję firmę Saveinvest.

2021-03-31, Grzegorz Krzysiak Pokaż pełną opinię w PDF:

Wybór działki z oferty Saveinvest na Osiedlu Mielno Marina w Mielnie był strzałem w dziesiątkę! Od teraz moją działkę 2 minuty spaceru do morza i plaży. Długo szukałem działki budowlanej w ładnej, nadmorskiej lokalizacji, ale dopiero oferta firmy Saveinvest spełniła moje oczekiwania. Nie tylko z uwagi na widoki, powierzchnię i cenę, ale również fakt, że specjaliści firmy samodzielnie przekształcają grunty, wydzielają działki i prowadzą inwestycje na sprzedawanych terenach. Na moim osiedlu firma doprowadziła media oraz wykonała ogrodzenie, jest również w trakcie budowy wspólnej dla wszystkich mariny. Mój zakup nie byłby możliwy, gdyby nie wiedza i rzetelność doradców Saveinvest, którzy doradzili mi jak wybrać odpowiednią działkę, poświęcili mi tyle czasu ile potrzebowałem – również w dogodnych godzinach i sprowadzili formalności do minimum. Dołączam do setek zadowolonych klientów firmy Saveinvest, a wszystkim niezdecydowanym polecam serdecznie firmę!

2021-03-25, Wojciech Tryba Pokaż pełną opinię w PDF:

Z firmą Saveinvest sp. z o.o. od początku mieliśmy bardzo miły kontakt, który odbywał się w dogodnych, także wieczornych porach. Zapoznając się z propozycją Saveinvest sp. z o.o. zaskoczyła nas duża oferta działek – mogliśmy wybierać w powierzchniach, położeniach i kształtach. Wybraliśmy działkę w Jaworku, niedaleko Międzygórza i Czarnej Góry – popularnego ośrodka narciarskiego. Zdecydowaliśmy się na ofertę Saveinvest również dlatego, że firma samodzielnie wydziela działki, oraz zajmuje się procesem przekształcania ich na budowlane – bez poświęcania czasu klienta na formalności. Firma Saveinvest cieszy się znakomitą opinią, a my możemy ją tylko potwierdzić!

2021-03-25, Paweł z Bielska Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli szukasz działki, polecamy Saveinvest! Zdecydowaliśmy się na zakup, ponieważ firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, wydzielaniem działek oraz ich przekształcaniem. Ponadto sama oferta działek wyróżnia się na rynku nieruchomości – Saveinvest sp. z o.o. sprzedaje działki w wyjątkowych lokalizacjach, blisko atrakcji i punktów usługowych, ale w zacisznych i ustronnych miejscach. Działki można zakupić na raty bez odsetek i pośrednictwa banków. Polecamy tę firmę również ze względu na kontakt z klientem w dogodnych godzinach, minimum formalności i duże kompetencje pracowników.

2021-03-25, Paweł Kubis Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest to firma, którą mogę szczerze polecić wszystkim zainteresowanym kupnem działki, szczególnie nad morze. Jako wymagający klient oczekiwałem, że działka, którą kupię będzie spełniać moje oczekiwania pod względem ceny, powierzchni, ale przede wszystkim lokalizacji. W związku z coraz trudniejszym dostępem do gruntów w pięknych lokalizacjach nad Bałtykiem, jestem bardzo zadowolony z tego, że trafiłem na ofertę firmy Saveinvest, ponieważ grunty, które ma w ofercie spełniły wszystkie moje wymogi. Firma przekształca grunty, wydziela, zajmuje się założeniem ksiąg wieczystych, doprowadza media do gruntów, inwestuje w osiedla działek, które sprzedaje poprzez budowę miejsc wspólnych. Poza wymienionymi powyżej czynnikami, rekomenduję współpracę z Saveinvest za profesjonalne podejście i świetny kontakt!

2021-03-24, Marcin Kuś Pokaż pełną opinię w PDF:

Wszystkim, którzy poszukują ładnej działki nad morzem serdecznie polecam ofertę Saveinvest. Zostałem właścicielem działki w jednej z najpiękniejszych i najspokojniejszych dzielnic Mielna – na Unieściu, między morzem i jeziorem. Moja działka leży jedyne 2 minuty spacerem od plaży i morza. Saveinvest ogrodziło teren, doprowadziło do niego media. Firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, a jej pracownicy to eksperci w swojej dziedzinie – mają fantastyczne podejście do klienta i dużą wiedzę, popartą licznymi publikacjami dla internetowych portali branżowych. Współpraca z Saveinvest sp. z o.o. była przyjemnością i dlatego rekomenduję tę firmę wszystkim, którzy szukają swojego kawałka ziemi!

2021-03-24, Aleksandra Kuś Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem bardzo zadowolony z zakupu w firmie Saveinvest. Zakup przebiegł sprawnie i wszystkie formalności mogłem dokonać zdalnie. Eksperci Saveinvest to prawdziwi profesjonaliści, przekształcają działki z rolnych na budowlane, czego dowodem jest moja budowlana działka w Jaworku. Firma godna polecenia!

2021-03-19, Mirosław Wojciechowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa cieszy się świetną opinią, a ja mogę ją jedynie potwierdzić! Zakupiłem działkę od Saveinvest w miejscowości Jaworek i bardzo cieszę się ze swojej decyzji! Pracownicy firmy doprowadzili do skutecznego przekształcenia mojej działki na budowlaną, a obecnie zajmują się także przyłączem prądu i utwardzaniem drogi dojazdowej. Wszystko to przy minimum formalności po mojej stronie. Saveinvest sp. z o.o. to zespół doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości, którzy zajmują się sprzedażą, przekształcaniem a także inwestycjami na sprzedawanych terenach. Cały proces zakupu od firmy może odbyć się zdalnie bez konieczności przyjazdu do siedziby. Wszystko przebiegło pomyślnie i zgodnie z ustaleniami, dlatego rekomenduję usługi firmy Saveinvest sp. z o.o.!

2021-03-17, Dariusz Loman Pokaż pełną opinię w PDF:

Potwierdzamy opinie o Saveinvest – to firma, która wyznacza standardy w branży nieruchomości! Zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami działki w Mielnie, w dzielnicy Unieście na osiedlu Mielno Marina – stworzonym przez Saveinvest osiedlu działek budowlanych pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno. Nasza działka znajduje się w odległości 2 minut spacerem do plaży i morza. Otaczają nas piękne widoki, a co bardzo sobie cenimy także cisza i spokój. Saveinvest oprócz sprzedaży terenów prowadzi na nich inwestycje oraz zajmuje się wszelkimi formalnościami, dzięki czemu właściciele działek nie muszą się o nic martwić ani tracić czasu. W Mielno Marina Saveinvest doprowadziło media oraz zbudowało ogrodzenie. Eksperci pracujący w firmie pomogli nam przejść przez cały proces zakupu, czyniąc go bardzo prostym i przyjemnym od pierwszych rozmów o działkach po podpisanie aktu notarialnego. Polecamy wszystkim zarówno całą ofertę działek i współpracę z firmą Saveinvest z Krakowa, jak i szczególnie osiedle działek Mielno Marina – być może już niedługo będziemy spacerować po wspólnej marinie

2021-03-12, Marcin Zastawa Pokaż pełną opinię w PDF:

Wybrałam ofertę od Saveinvest sp. z o.o., ponieważ posiada ona działki w przepięknych górskich lokalizacjach, w dogodnych cenach i optymalnych powierzchniach, a ponadto firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu o nic nie musiałam się martwić. Polecam firmę również z uwagi na fakt, że specjaliści firmy doprowadzili do przekształcenia kupionej przeze mnie działki na budowlaną. Kontakt z nimi był miły i fachowy!

2021-03-10, Urszula Wojtecka Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest to zespół bardzo doświadczonych ekspertów na rynku nieruchomości, którzy zajmują się nie tylko sprzedażą działek, ale także ich przekształcaniem i inwestycjami na terenach. Chcę podziękować pracownikom Saveinvest za ich profesjonalizm i obsługę mojego procesu, a także za serdeczny kontakt i przede wszystkim pomoc w doborze pięknej działki w znakomitej, górskiej lokalizacji!

2021-03-10, Mariusz Mszyca Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis www.dzialkikrakow.pl powstał z myślą, aby jak najbardziej uprościć proces znalezienia i zakupu wymarzonej nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz działki w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach. Przygotowane przez nas oferty specjalne i promocje pomogą podjąć Ci decyzję o zakupie własnej nieruchomości. Zobacz naszą ofertę już dziś! Zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości o najnowszych ofertach i promocjach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie niezbędne dane kontaktowa znajdują się w zakładce „kontakt”

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies