Domek letniskowy na własnej działce

Lubimy spędzać weekendy poza miastem.
Własna działka rekreacyjna niedaleko od domu, w spokojnej okolicy z widokiem na Tatry to spełnienie naszych marzeń. Teraz w każdej chwili możemy uciec od miejskiego zgiełku.
Wypoczywamy u siebie, kiedy i jak chcemy.

Każdy z nas marzy o posiadaniu własnego, osobistego raju. Miejsca, gdzie można się zaszyć, odpoczywając od zgiełku codzienności – samemu, z rodziną, z przyjaciółmi. Czy można lepiej spełnić te marzenia niż na własnej działce zagospodarowanej zgodnie ze swoimi upodobaniami? Warto skorzystać z szansy stworzenia prywatnej oazy spokoju zaaranżowanej tak, jak tego chcesz i lubisz.

Własna działka z domkiem letniskowym w spokojnej, oferującej wiele atrakcji okolicy to najlepszy wybór na wypoczynek, szansa oderwania się od problemów, miejsce relaksu, w którym możesz naładować baterie w każdej chwili – bez uprzednich planów i rezerwacji. Czas, abyś i Ty znalazł takie miejsce!

Zakup własnej działki w atrakcyjnej lokalizacji i budowa na niej domku letniskowego otworzy przed Tobą szereg nowych perspektyw. To właśnie tu, w przepięknej okolicy, pośród malowniczego krajobrazu i w kontakcie z naturą spędzisz wyjątkowe chwile z bliskimi. Rodzinne wakacje i weekendowe wypady na działkę głęboko zapadną w pamięć Twoim dzieciom i z pewnością będą wspominane z sentymentem i radością przez wiele lat. Razem z przyjaciółmi aktywnie spędzisz czas, korzystając z licznych okolicznych atrakcji. Twoje dzieci będą mogły przyjechać tu ze znajomymi, by zasmakować samodzielności i przygody w niezapomnianej atmosferze. Działka rekreacyjna to inwestycja w radosny wypoczynek, która będzie cieszyć latami - nie tylko Ciebie, ale także Twoich przyjaciół, dzieci i wnuki.

Zakup własnej działki w atrakcyjnej lokalizacji i budowa na niej domku letniskowego otworzy przed Tobą szereg nowych perspektyw. To właśnie tu, w przepięknej okolicy, pośród malowniczego krajobrazu i w kontakcie z naturą spędzisz wyjątkowe chwile z bliskimi. Rodzinne wakacje i weekendowe wypady na działkę głęboko zapadną w pamięć Twoim dzieciom i z pewnością będą wspominane z sentymentem i radością przez wiele lat. Razem z przyjaciółmi aktywnie spędzisz czas, korzystając z licznych okolicznych atrakcji. Twoje dzieci będą mogły przyjechać tu ze znajomymi, by zasmakować samodzielności i przygody w niezapomnianej atmosferze. Działka rekreacyjna to inwestycja w radosny wypoczynek, która będzie cieszyć latami - nie tylko Ciebie, ale także Twoich przyjaciół, dzieci i wnuki.

Gwarancja pewnego zysku

Chcielibyśmy rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zakup ziemi w ostatnich latach jest szczególnie docenianą przez Polaków formą lokaty kapitału. Potwierdzają to rynkowe dane z ostatnich lat – przykładowo w IV kw. 2011 r. hektar gruntów rolnych kosztował średnio 20,6 tys. zł (dane GUS) czyli o 13,4 proc. więcej, niż w analogicznym okresie 2010 r. Od 2002 r. do 2013 ceny gruntów rolnych w Polsce wzrosły średnio o ponad 519% i nadal rosną, zdaniem ekspertów taka tendencja utrzyma się w kolejnych latach. Reasumując, zakup ziemi jest obecnie najbardziej rentowną formą inwestowania i jest polecanym sposobem zabezpieczenia środków na starość.

Spełniaj marzenia

Dynamiczny wzrost wartości Twojej działki to tylko cząstka tego, co możesz zyskać mądrze inwestując we własną przyszłość. Prócz pewnego sukcesu na gruncie finansowym, podejmując odważną decyzję, osiągniesz znacznie więcej. Decydując się na inwestycję w nieruchomość zapewnisz sobie warunki do spędzenia dużej części swojego życia tak, jak można sobie tylko wymarzyć. Spędzaj wspaniały czas z rodziną kiedy tylko chcesz! Wyobraź sobie miny Twoich najbliższych, kiedy to, z powagą godną chwili, oznajmisz, że już wkrótce zamierzasz zbudować domek na wsi z widokiem na Tatry! Po czym to właśnie zrobisz! Dzieci, wnuki, przyjaciele – pomyśl, że to naprawdę świetna rzecz móc ich z przyjemnością zapraszać do siebie. Zaproponuj najbliższym to, co ucieszy Was wszystkich! Wspólne wypady za miasto, wyprawy rowerowe i piesze po pięknej okolicy, gry i zabawy w ogrodzie, wnuki pluskające się w dmuchanym basenie... Te wszystkie piękne chwile są w Twoim zasięgu!

Bądź w kontakcie z naturą

Okolice Krakowa są stworzone do aktywnego spędzania czasu, dlatego Twoja działka rekreacyjna na pewno pozytywnie wpłynie także na zdrowie i kondycję całej rodziny. Piękno przyrody, urozmaicone ukształtowanie terenu, doskonałe powietrze zachęcają do wycieczek po okolicy. Liczne ciekawe miejsce można podziwiać zarówno podczas pieszych wędrówek jak i z jeżdżąc na rowerze. Zróżnicowany krajobraz sprzyja także uprawianiu różnych sportów, jazdy konnej, wspinaczki skałkowej a nawet paralotniarstwa. Parki krajobrazowe, lasy i pomniki przyrody, jaskinie pozwalają w pełni poczuć kontakt z naturą, a takie atrakcje jak dwory i zamki, zabytkowe drewniane kościółki, samotne kapliczki, skanseny, forty, miejsca potyczek i bitew pozwalają lepiej poznać naszą bujną historię. Szerokie możliwości spędzania wolnego czasu nie pozwolą nigdy Tobie, ani Twoim bliskim nudzić się podczas pobytu na działce, ale możesz też po prostu odpoczywać od codziennego zgiełku, leżąc bezczynnie brzuchem do góry, sam zdecydujesz – w końcu to Twoja działka.

Jesteś wyjątkowym klientem

Już na etapie budowy i zagospodarowywania nieruchomości sam zadecydujesz o każdym szczególe tak, aby ostateczny kształt Twojej „letniej rezydencji” spełniał Twoje, choćby najbardziej urozmaicone i wygórowane, wymagania. W efekcie, dysponując optymalnymi warunkami do wypoczynku, stworzonymi wedle własnej koncepcji, z największą przyjemnością będziesz mógł spędzić wspaniały czas z rodziną czy przyjaciółmi. Wakacje, kiedy tylko chcesz? Jak najbardziej! Spontaniczny wyjazd na weekend? Kiedy tylko masz ochotę! Wystarczy samochód zabrać to, co niezbędne, znaleźć klucze do domku, by za chwilę cieszyć się udanym wypoczynkiem za miastem, którego inni mogą Ci tylko pozazdrościć! Wszystkie nasze lokalizacje są starannie dobierane pod kątem lokalizacji, komunikacji, przyszłego zagospodarowania, wypoczynku i planowanego rozwoju - zanim zdecydujemy się zaproponować którąś Tobie oglądamy ich setki.

Co jest dla Ciebie najważniejsze?

  • interesujące umiejscowienie działki - na swojej działce rekreacyjnej pod Krakowem nigdy nie zaznacie nudy, Twoje dzieci będą zachwycone różnorodnością atrakcji, a każda wycieczka stanie się niezapomnianą przygodą
  • dobra komunikacja, charakteryzująca się rozwiniętą infrastrukturą drogową oraz łatwym dostępem do sieci połączeń komunikacji publicznej - szybko i bezpiecznie dojedziesz na swoją działkę, kiedy tylko dusza zapragnie
  • bliskość Krakowa, który jest centrum gospodarczym i administracyjnym regionu wraz z utrzymującą się tendencją przenosin z miast na tereny podmiejskie – masz gwarancję wzrostu wartości swojej nieruchomości
  • dostępne uzbrojenie działek – zapewniamy koordynację procesu doprowadzenia niezbędnych mediów, będąc w kontakcie z właścicielami wszystkich okolicznych działek, skutecznie zadbamy o szybką i sprawną realizację tego etapu inwestycji.

Korzystaj z naszego doświadczenia

Fakt posiadania działki jest pierwszym, ale nie jedynym profitem wynikającym z podjęcia z nami współpracy. W dalszej perspektywie, celem przekwalifikowania działki rolnej na budowlaną, przygotowujemy niezbędną dokumentację, dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Twoja rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekty naszych dalszych działań. Na pomoc możesz oczywiście również liczyć na kolejnych etapach realizacji inwestycji, takich jak m.in. uzbrojenie działki czy uzyskanie niezbędnych pozwoleń. A stąd już tylko krok do budowy własnego domu!

Czas spędzony z rodziną jest bezcenny

Własna działka rekreacyjna pod miastem to wspaniała okazja do spędzenia wielu niezapomnianych chwil w rodzinnym gronie. Spacer w malowniczej scenerii? A może wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu? To wszystko będzie w zasięgu ręki! Nic nie zastąpi mocy wspomnień z czasu, który chciałbyś poświęcić najbliższym. Przypomnij sobie swoje dziecięce lata spędzone u dziadków…
Skakanie po drzewach, harce z psem, wycieczki nad wodę, niekończące się figle w ogrodzie przerywane tylko babcinym nawoływaniem „Dzieci!! Obiad na stole!!”…

Te i inne atrakcje będziesz mógł sam zapewnić swoim pociechom!

Każdy z nas wie, że dzieciństwo to najwspanialszy, beztroski okres w życiu, a teraz możesz zadbać o to, żebyś z rodziną spędzał sielankowe chwile!

Nasz serwis www.dzialkikrakow.pl powstał z myślą, aby jak najbardziej uprościć proces znalezienia i zakupu wymarzonej nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz działki w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach. Przygotowane przez nas oferty specjalne i promocje pomogą podjąć Ci decyzję o zakupie własnej nieruchomości. Zobacz naszą ofertę już dziś! Zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości o najnowszych ofertach i promocjach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie niezbędne dane kontaktowa znajdują się w zakładce „kontakt”

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies