Strona główna > oferta działek > Koniusza z pięknym widokiem, 25km od Krakowa > działka budowlana nr 123/5

Koniusza k. Krakowa - działka nr 123/5

Rata netto

1 223 zł>

Cena netto

69 344 zł 77 049 zł

Powierzchnia

1223 m2

Typ działki: budowlana

sprzedana

Alert.

Przykładowe przyszłe zagospodarowanie działki

Przygotowaliśmy wizualizacje, które pokazują jeden z możliwych przyszłych sposobów zagospodarowania działki. Teraz możesz sobie łatwo wyobrazić, czy obiekt, który będziesz chciał w przyszłości wybudować zmieści się na działce i jak go można usytuować. Pamiętaj jednak, że to co będzie można docelowo wybudować na działce w większości przypadków zależy od uzyskanych warunków zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania. W przypadku działek rekreacyjnych/rolnych zawsze można postawić przyczepę, tymczasowy obiekt do 35m2, ogrodzić i zasadzić drzewa, a w międzyczasie starać się o przekwalifikowanie na działkę budowlaną.

Działka zajęta

Szanowny Kliencie,

Szanując czas naszych Klientów i dbając o aktualność oferty w serwisie wprowadziliśmy możliwość dokonania płatnej rezerwacji działek. Dzięki temu wszystkie rezerwacje na stronie są dokonywane przez osoby rzeczywiście zainteresowane zakupem i dane są aktualne.

Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów rezerwacji:

1. Rezerwacja na okres 7 dni z wpłatą zadatku 400 zł, niezależnie od ceny działki. Dzięki temu Klienci mogą spokojnie obejrzeć działkę i mieć pewność, że ktoś inny jej nie podkupi. W ciągu tych 7dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

2. Rezerwacja na okres 30 dni z wpłatą zadatku 1000 zł, niezależnie od ceny działki. W ciągu tych 30dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

3. Rezerwacja-umowa przedwstępna z wpłatą zadatku 3000 zł. Tutaj indywidualnie ustalamy termin zawarcia aktu notarialnego sprzedaży w zakresie od 30 do nawet 270dni od momentu rezerwacji, także jest czas na uzbieranie reszty gotówki.

Okres Rezerwacji liczony jest od dnia następującego po dniu, w którym Rezerwacja została dokonana, czyli wysłanie wypełnionego formularza i wpłatę zadatku.W przypadku rezygnacji z zakupu działki kwota rezerwacji nie jest zwracana.

Pamiętaj, rezerwacja daje Ci pewność, gwarancję i wyłączność na zakup danej działki po określonej cenie.

Zapraszamy Zespół SaveInvest

Ps. Wszystkie informacje na temat rezerwacji zawarte są w Warunkach Rezerwacji

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 500 210 600
lub wypełnij formularz

Kup na raty
bez odsetek od 500 zł

Rzuty powyższego domu

Działki kraków_Koniusza k. Krakowa _1223m2_3 - wizualizacje, rzuty, obiekty Działki rekreacyjne_Koniusza k. Krakowa _1223m2_4 - wizualizacje, rzuty, obiekty

Wizualizacje innych przykładowych obiektów

Zdjęcia przykładowych obiektów

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Inne działki które mogą Cię zainteresować:

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana

Nasi Partnerzy:

Działka w Krakowie | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies